KOZA OTOMOTİV


1993 yılında faaliyete geçen Koza Otomotiv, ulusal ve uluslararası firmalara, ihtiyaç ve isteklerine uygun çözümler geliştirmekte ve bunları profesyonel ekibi ile kendi tesislerinde üretmektedir. Koşulsuz müşteri memnuniyeti ile sektörün yüksek standart gereksinimlerini en iyi şekilde karşılamayı kendine hedef edinen Koza Otomotiv gelinen süreçte Otomotiv Halı, Deri ve Kauçuk Paspasları, Motor Muhafaza Sacı, İlk Yardım & Trafik Seti, Binek & Ticari Araç Kar Zinciri vb. birçok aksesuar üzerine aktif olarak üretim ve satış faaliyetlerini sürdüren büyük bir bölgesel oyuncu konumuna gelmiştir.

Gelişen global rekabet ortamını ve artan yüksek kalite standartlarını yakalamak için sürekli kendini yenileyen firmamız kurumsal yapısını geliştirmeyi ve büyümeyi kendine hedef edinerek, sektör lideri ve konusunda uzman markalar ile OEM iş ortaklıklarına her geçen gün yenilerini eklemektedir.

Yeni ürünler geliştiren, sektörü yakından takip eden ve yön veren Koza Otomotiv, yeni yatırımları ile gelecekte de otomotiv sektörünün önemli bir oyuncusu olmaya devam edecektir.