Hakkımızda

1993 yılında faaliyete geçen Koza Otomotiv A.Ş. , ulusal ve uluslararası firmalara, ihtiyaç ve isteklerine uygun çözümler geliştirmekte ve bunları profesyonel ekibi ile kendi tesislerinde üretmektedir. Koşulsuz müşteri memnuniyeti ile sektörün yüksek standart gereksinimlerini en iyi şekilde karşılamayı kendine hedef edinen Koza Otomotiv gelinen süreçte Otomotiv Halı & Kauçuk Paspası, Bagaj Çantası ve Paspası, Motor Koruma Sacı, İlk Yardım & Trafik Seti, Akü Takviye Seti, Binek & Ticari Araç Kar Zinciri vb. birçok aksesuar üzerine aktif olarak üretim ve satış faaliyetlerini sürdüren büyük bir bölgesel oyuncu konumuna gelmiştir.

Gelişen global rekabet ortamını ve artan yüksek kalite standartlarını yakalamak için sürekli kendini yenileyen firmamız kurumsal yapısını geliştirmeyi ve büyümeyi kendine hedef edinerek, sektör lideri ve konusunda uzman markalar ile OEM ve Uluslararası Zincir Market iş ortaklıklarına her geçen gün yenilerini eklemektedir.

Yeni ürünler geliştiren, sektörü yakından takip eden ve yön veren Koza Otomotiv, yeni yatırımları ile gelecekte de otomotiv sektörünün önemli bir oyuncusu olmaya devam edecektir.Mükemmeliyetçiyiz...

Kalite Sertifikaları

Bir işletmenin büyümesinin sadece işlem hacmi ile değil, hizmet ve ürünlerin kalitesi ile olduğunu biliyoruz.

Ürün ve hizmetlerimiz ISO 9001-2008 Kalite Yönetim Belgesi, ISO 14001-2004 Çevre Yönetim Sistemi Belgesi, OHSAS 18001-2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi ve ürün bazlı TSE Belgeleri, marka ve tasarım tescilleri ile belgelendirilmiştir.

‘’Her geçen gün, kaliteyi arttırmak için çalışıyoruz.’’

TUR
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this